top of page

FOTOGRAFOVÁNÍ PSŮ,
KOČEK A DALŠÍCH "PETS"

   Fotky Vašeho psa, barevné, černobílé, portréty, agility, akce...
   Ideálně ve spolupráci s Vaším psím trené
   Aktuální informace uvádí můj nový "psí" web.

REDAKČNÍ PRÁCE
PRO ČASOPISY, VÝSTAVY, PUBLIKACE A KALENDÁŘE

   Odjakživa pracuji v redakcích, vytvářím časopisy, knihy, připravuji obrazovou redakci fotografií. Deset let jsem vybíral autory do prestižního čtvrtletníku REVUE FOTOGRAFIE, další desetiletí jsem jako šéfredaktor a grafický deseignér spoluvytvářel projekt největšího kalendářového nakladatelství u nás – HELMA 365. Nemám žádná tajemství – i ta největší Vám za přátelský honorář prozradím.
   Stačí mě kontaktovat!

ODBORNÉ KONZULTACE
A VÝUKA FOTOGRAFIE

   Individuální konzultace Vám pomohou orientovat se v přípravě výstav, publikací, kalendářů, webových stránek, při obrazové redakci, v nákupu či použití fotografické techniky. Dozvíte se komplexní řešení. Můžete se mnou konzultovat nejen "face to face", ale také telefonem, po skypu či mailem. Prakticky kdykoliv. Složitější úkoly pro Vás zpracuji písemně. Doporučím Vám specialisty tam, když vím, že jsou lepší než já.

AUTORSKÉ FOTOGRAFIE

   Za čtyři desetiletí fotografování jsem vybudoval slušný autorský archiv. Klasických černobílé fotografie, ale také barevné či digitální  fotografické obrazy.  Moje témata jsou portréty, krajina, fototografie z cest a také květiny a psi. Rád pracuji s většími obrazovými celky, a proto jsem uvedl v život také svoje fotografické diptychy, tedy dvojice spřízněných fotografií provázené textovou glosou.
   Jako rekreační realista nehandluji. Chci jen rozumný honorář.

bottom of page